Palapinės ir priedai

Palapinė Prologic Inspire 1 Man Bivvy
Laikinai nėra
Inovacijos ir naujoviškas dizainas jau ir Lietuvoje, su naujomis Prologic Inspire 1 Man Bivvy palapinėmis. Palapinės komplekte kartu ir Condenser Wrap - kondensatą išleidžiantis sluoksnis. Itin lengva palapinė - 10,5kg. Transportavimo matmenys - 148x23cm
Antras sluoksnis palapinei Prologic Inspire 1 Man Bivvy
Laikinai nėra
Inovacijos ir naujoviškas dizainas jau ir Lietuvoje, su naujomis Prologic Inspire 1 Man Bivvy palapinėmis. Antras sluoksnis - skirtas būtent šioms palapinėms dėl papildomos apsaugos nuo lietaus ir audrų.
Pilnas antras sluoksnis palapinėms Prologic Inspire ir Prologic Avenger 1 man (vienam žmogui). Pagamintas iš patikimo, ilgalaikės 210D dvigubos medžiagos. Su šiuo sluoksniu padidėja palapinės ilgis 35 centimetrais, todėl galėsite pasidaryti didesnį priekinį stogelį. Taip pat dar geriau apsisaugosite nuo ilgo ir stipraus lietaus, vėjo bei audrų. 
Palapinė Prologic Inspire 2 Man Bivvy & Overwrap
Laikinai nėra
Inovacijos ir naujoviškas dizainas jau ir Lietuvoje, su naujomis Prologic Inspire 2 Man Bivvy palapinėmis. Palapinės komplekte kartu ir antras sluoksnis.
Ši naujoviška palapinė skirta dviems žmonėms, kur du gultai telpa be problemų. Nemažai naujų Prologic technologijų, kurie užtikrins visišką komfortą žvejybos sesijos metu bei padės apsisaugoti nuo vėjo bei lietaus.
Palapinės svoris - 13.5kg.
Transportavimo matmenys - 132x28cm
Matmenys - 144x295x300 [cm]
Palapinė Prologic Avenger 2 Man Bivvy & Overwrap
Laikinai nėra
Inspire serijos palapinių pėdomis seka ir Avenger serija - turinti beveik tas pačias technologijas, tačiau skirtingus matmenis. Palapinės komplekte kartu ir antras sluoksnis. Pagrindis skirtumas - Avenger turi 10 000mm vandens pralaidumą, tačiau yra talpesnė bei lengvesnė. Dviems žmonėms Avenger sveria trimis kilogramais mažiau, nei Inspire. 
Ši naujoviška palapinė skirta dviems žmonėms, kur du gultai telpa be problemų. Nemažai naujų Prologic technologijų, kurie užtikrins visišką komfortą žvejybos sesijos metu bei padės apsisaugoti nuo vėjo bei lietaus.
Palapinės svoris - 10.5kg.
Transportavimo matmenys - 132x28cm
Matmenys - 144x295x335-335 [cm] (su uždėtu išoriniu sluoksniu plotis tampa 35 cm ilgesnis)
Palapinė Prologic Avenger 1 Man Bivvy & Condenser Wrap
Laikinai nėra
Inspire serijos palapinių pėdomis seka ir Avenger serija - turinti beveik tas pačias technologijas, tačiau skirtingus matmenis. Palapinės komplekte kartu kondensatą sugeriantis sluoksnis. Pagrindis skirtumas - Avenger turi 10 000mm vandens pralaidumą, tačiau yra talpesnė bei lengvesnė. Vienam žmogui pritaikyta Avenger 1 man bivvy sveria dviemis kilogramais mažiau, nei Inspire. 
Ši naujoviška palapinė skirta vienam žmogui, tad gultas su stalu ir kitais daiktais tilps be problemų. Palapinėje rasite nemažai naujų Prologic technologijų, kurie užtikrins visišką komfortą žvejybos sesijos metu bei padės apsisaugoti nuo vėjo bei lietaus.
Palapinės svoris - 8.5kg.
Transportavimo matmenys - 148x23cm
Matmenys - 135x260x220 [cm]
Palapinė Prologic Firestarter Insta-Zebo
Laikinai nėra
Palapinė Prologic Firestarter Insta-Zebo - greito surinkimo palapinė pasislėpti nuo lietaus bei uodų. Palapinės šonuose dideli langai vėdinimuisi bei apsaugai nuo uodų, musių bei kitų skraidančių gyvių. Vandeniui atspari medžiaga, kietas bei itin lengvas dugnas.
Palapinės svoris - 7.6kg.
Matmenys - 240x240x185 [cm]
Palapinė Fox Retreat+ 2 Man
Laikinai nėra
Palapinė Fox Retreat+ 2 Man - populiariausia palapinė tarp karpininkų. Ilgose karpių žūklės sesijose reikalingas būstas pasislėpti nuo vėjo, lietaus, taip pat turėti stogą virš galvos kuomet reikia išsimiegoti. Fox Retreat - idealus variantas karpininkui, kuris nori nepriekaištingos, aukščiausios kokybės palapinės visiškam komfortui žūklės metu.
Palapinė Nash Bank Life Gazebo
Laikinai nėra
Viena populiariausių ir patvariausių karpinių palapinių - Nash The Bank Life Gazebo. Dėl specialaus konstrukcijos dizaino šią dvivietę palapinę gali itin greitai ir lengvai išskleisti bei suskleisti vienas žmogus. Nereikia verti jokių kuoliukų. Itin tvirtas aliuminio korpusas yra sujungtas visą laiką, tad paprasčiausiai tereikia palenkti greito užrakto žiedelius ir prastumti, kad kampiniai kuoliukai automatiškai įsistatytų į vietą. Skamba tikrai nesudėtingai. Gazebo turi įvairių prašmatniausių Nash technologijų, vandens nepralaidumą, dviejų užtrauktukų durų sistemas, langą bei kitas funkcijas.
Matmenys: 240cm (H) x 330cm (W) x 330cm (D)
Svoris su grindų dangą: 21kg
Svors be grindų dangos: 16.8kg
−10%
Palapinė Prologic Commander T-Lite Bivvy 2 Man
Laikinai nėra
Dvivietė karpinė palapinė Prologic Commander T-Lite 2 Man Bivvy - vienas rimtesnių variantų norintiems turėti patvarią bei lengvą dvivietę palapinę. Nemažo populiarumo sulaukusi Commander T-Lite palapinių serija patraukli ne tik dėl išvaizdos, bet ir savo techninių charakteristikų ir svorio - kai dvivietės palapinės sveria virš 20kg, ši sveria 14.1kg. Visa tai dėka aukščiausios kokybės medžiagų - Aero Space grade aliuminio konstrukcijos.
Matmenys: 275 x 303 x 150 [cm]
585,00 €
650,00 €