Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Deepex

BALTYMINIS KUKULIS VANILĖ 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis vanilė gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, jūros gėrybių, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų ir skystųjų priedų, saldžios vanilės aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS MEDUS SU KANAPĖMIS18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis medus su kanapėmis gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, kanapių sėklų ir skystųjų priedų, medaus aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas.
BALTYMINIS KUKULIS BRAŠKĖ SU KANAPĖMIS 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis braškė su kanapėmis gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, kanapių sėklų ir skystųjų priedų, braškių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS BRAŠKĖ VANILĖ 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis braškė vanilė gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, braškių vanilės aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS VANILĖ SU KANAPĖMIS 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis vanilė su kanapėmis gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, kanapių sėklų ir skystųjų priedų, saldžios vanilės aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS BRAŠKĖ KRIAUŠĖ 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis braškė kriaušė gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų,  kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, braškių kriaušių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS TROPINIŲ VAISIŲ 18MM
Turime vietoje
Baltyminis kukulis Tropinių vaisių gaminamas iš augalinės ir gyvulinės kilmės baltymų, pieno baltymų,  kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, tropinių vaisių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS PERSIKAS ANANASAS 18MM
Turime vietoje
Dviejų spalvų baltyminis kukulis persikas ananasas, gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų,  kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, persiko ir ananaso aromatų. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 
BALTYMINIS KUKULIS ŽUVIS ANANASAS 18MM
Turime vietoje
Žuvis ananasas baltyminis kukulis gaminamas iš mix'o kuri sudaro keturių rūšių žuvies miltai, sojos, kiaušinių ir pieno baltymai su dideliu kiekiu skistaisias papildais. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas.
BALTYMINIS KUKULIS HQ SHELLFISH HIGH PROTEIN (JŪROS GĖRYBIŲ MIX) 18MM
Turime vietoje
Šio mišinio mix sukurtas naudojant žemose temperetūrose perdirbti žuvų, moliuskų miltai, daržovių baltymai, amino rūgštys, papildomi fermentai ir vitaminai. Produkto sudedamosios dalys ruošiant mix labai smulkiai malamos kad lengviau žuvies organizmas įsisavintų mišinį. Šis masalas net ir sunkiausiomis žvejybos sąlygomis ne kartą leido sugauti įpūdingų laimikių.