Prekių sąrašas pagal prekės ženklą VDE (Van Den Eynde)

Skystis VDE Liquid - Aroma Big Fish, 500ml
Turime vietoje
VDE priedas Liquid - Aroma Big Fish - skystas jauko priedas puikiai vilioja didelius karšius, kuojas, šapalus, karpius. Naudojamas šiltame ir šaltame vandenyje. Pilti į drėkinamą jauką prieš pat žūklę. Galima ir papildomai pilti ant jau išmaišyto jauko prieš pat žvejybą, siekiant papildomai sudrėkinti pradžiūvusį jauką ir jam suteikti stipresnį aromatą. Indelio pakanka 4 kg jauko. Pakuotė - 500 ml.
Skystis VDE Liquid - Aroma Roach, 500ml
Turime vietoje
VDE priedas Liquid - Aroma Roach - skystas jauko priedas puikiai vilioja kuojas. Naudojamas šiltame ir šaltame vandenyje. Pilti į drėkinamą jauką prieš pat žūklę. Galima ir papildomai pilti ant jau išmaišyto jauko prieš pat žvejybą, siekiant papildomai sudrėkinti pradžiūvusį jauką ir jam suteikti stipresnį aromatą. Indelio pakanka 4 kg jauko. Pakuotė - 500 ml.
Jaukas VDE Sweet Fishmeal F1 1 kg
Turime vietoje
Jaukas Marcel Van Den Eynde Carpmaster F1 Sweet Fishmeal gaminamas žuvies miltų pagrindu, papildomai praturtintas baltymais ir saldžiu kvapu, todėl jis pasižymi didele maistine verte. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai ežeruose ir komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere. Marcel Van Den Eynde Carpmaster F1 Sweet Fishmeal galima maišyti vieną arba su kitais jaukų mišiniais ir priedais. Pakuotėje 1 kg.