Prekių sąrašas pagal prekės ženklą VDE (Van Den Eynde)

Jaukas VDE BRX 1 kg
Turime vietoje
Jaukas VDE BRX, tai labai lengvos konsistencijos, šviesios spalvos jaukas. BRX jaukas sukurtas pritraukti tokias žuvis kaip kuojos, karšiai, karpiai sekliuose ir nesrauniuose vandens telkiniuose. Jaukas pradės dirbti iškarto tik pasiekus vandens telkinio dugną. Idealus, kai žūklės vietoje dugnas minkštas ir dumblinas.
Skystis VDE Liquid - Aroma Big Fish, 500ml
Laikinai nėra
VDE priedas Liquid - Aroma Big Fish - skystas jauko priedas puikiai vilioja didelius karšius, kuojas, šapalus, karpius. Naudojamas šiltame ir šaltame vandenyje. Pilti į drėkinamą jauką prieš pat žūklę. Galima ir papildomai pilti ant jau išmaišyto jauko prieš pat žvejybą, siekiant papildomai sudrėkinti pradžiūvusį jauką ir jam suteikti stipresnį aromatą. Indelio pakanka 4 kg jauko. Pakuotė - 500 ml.
Skystis VDE Liquid - Aroma Roach, 500ml
Laikinai nėra
VDE priedas Liquid - Aroma Roach - skystas jauko priedas puikiai vilioja kuojas. Naudojamas šiltame ir šaltame vandenyje. Pilti į drėkinamą jauką prieš pat žūklę. Galima ir papildomai pilti ant jau išmaišyto jauko prieš pat žvejybą, siekiant papildomai sudrėkinti pradžiūvusį jauką ir jam suteikti stipresnį aromatą. Indelio pakanka 4 kg jauko. Pakuotė - 500 ml.